O nas

Mentor Group to Kancelaria Prawna, która swoją skuteczność zawdzięcza długoletniemu doświadczeniu oraz grupie wykwalifikowanych specjalistów. Naszymi klientami są zarówno osoby fizyczne, jak i podmioty gospodarcze. Z sukcesami reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przedsądowych, sądowych, egzekucyjnych, administracyjnych, jak w postępowaniach polubownych czy mediacji, oferując szeroki zakres usług, dostosowanych indywidualnie do potrzeb mocodawców.

Specjalnie z myślą o naszych klientach – ich rodzinach oraz firmach, stworzyliśmy unikatowy produkt, dzięki któremu możemy zaproponować Państwu kompleksową – świadczoną na wysokim poziomie merytorycznym i etycznym – ochronę ich interesów, bez istotnego uszczerbku finansów. Prezentujemy Parasol Ochrony Prawnej dla rodzin oraz dla firm i przedsiębiorców, na który składa się szeroki wachlarz usług, ochrony prawnej i świadczeń.

Parasol Ochrony Prawnej powstał w odpowiedzi na potrzeby rynku i liczne zapytania kierowane do nas. Powszechność i dostępność usług prawnych w zachodnich systemach prawnym, skłoniły nas do stworzenia dla Państwa produktu, który w swobodny sposób można dostosować zarówno do swoich potrzeb, jak i możliwości finansowych. Parasol Ochrony Prawnej, to próba oswojenia społeczeństwa z usługami prawnymi, upowszechnienia dostępu do prawnika, nawet w najprostszych sprawach, ukazania, że dobry prawnik nie musi być drogi, a stała opieka może być dostępna na bieżąco.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą – prezentowane pakiety zostały tak skonstruowane,
aby w jak najpełniejszym zakresie zapewnić Państwu ochronę dostosowaną do Państwa potrzeb.

W każdym z prezentowanych pakietów – tak ochrony rodzin, jak i przedsiębiorców – niezależnie od wybranej opcji, zapewniamy pomoc zdalną i bieżącą opiekę telefoniczną. Dodatkowo ochrona prawna obejmuje porady, konsultacje, analizy i prowadzenie spraw w zakresie spraw odszkodowawczych za wypadki komunikacyjne. Ponadto, ochrona prawna rodziny to gwarancja bezpieczeństwa i spokoju m.in. w przypadku niesłusznie przyjętych mandatów, wątpliwych kontroli drogowych, spraw pracowniczych, ochrony konsumenta czy postępowań spadkowych. Ochrona prawna rodziny to również szereg spraw z zakresu prawa rodzinnego, opiekuńczego, mieszkaniowego.

Tymczasem Parasol Ochrony Prawnej dla firm, to oferta skierowana do przedsiębiorców, to zapewnienie ochrony również w sprawach analizy umów, windykacji należności, monitoringu płatności, zmian rejestrów sądowych czy postępowań przeciwko nieuczciwym kontrahentom. Zapewniamy szeroki wachlarz ochrony pracodawcy, w tym odpowiedzialności cywilnej za wypadki przy pracy czy odszkodowań majątkowych.

Zachęcamy do zapoznania się z dedykowanym specjalnie dla Państwa produktem. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i pomogą dobrać pakiet dostosowany optymalnie dla Państwa rodziny lub firmy.

Ochrona dla ...

Rodziny

process-image

Firmy

process-image

Pakiet

process-image

Jak działamy?

parasol-prawny jak działamy

Twitter is not configured.

Analiza korzyści

Badamy wszystkie możliwości, analizujemy dokumenty i znajdujemy najlepsze rozwiązanie sprawy, stawiając przy tym na indywidualne podejście do klienta i powierzonej nam dziedziny.

Kancelaria prawna  - obsługa prawna firm, windykacja należności

zadowolenie klientów

rodzaj najczęściej wykonywanych usług i procent zadowolonych klientów

skills-image
skills-image
0%
Spory z tytułu gwarancjiskills-image
skills-image
0%
Spory z deweloperami (nienależyte wykonanie, wady ukryte)
skills-image
skills-image
0%
Postępowania spadkowe (nabycie/odrzucenie)


skills-image
skills-image
0%
Odszkodowania i zadośćuczynienie powypadkowe


skills-image
skills-image
0%
Windykacja Należnościskills-image
skills-image
0%
Postępowania rozwodowe (cywilne/kościelne)


zespół parasola prawnego

poznaj naszych najlepszych specjalistów

item
Marek Kozłowski
specjalista ds. ochrony prawnej firm
item
Anna Wiśniewska
specjalista ds. odszkodowań
item
Andrzej Tomczyk
specjalista ds. prawa pracy
item
Sebastian Majcher
specjalista ds. ochrony prawnej rodzin

event

Chroń swoją firmę!

Dlaczego jest to tak ważne, aby przedsiębiorstwo posiadało swojego przedstawiciela w kwestii świadczonych usług prawnych? Każda firma niezależnie od tego czy jest dużą korporacją czy kilkuosobową spółką na co dzień spotyka się z różnymi problemami, które niekiedy wymagają chociażby porady prawnej jak na przykład w przypadku podpisywanych umów i tego czy w danych dokumentach nie ma tak zwanych „kruczków prawnych”. Stała obsługa prawna to także pomoc specjalistów w takich dziedzinach jak:

  • – przygotowywanie dokumentów, umów oraz analizowanie  umów zawieranych z kontrahentami,
  • – postępowanie gwarancyjne lub reklamacyjne,
  • – odpowiedzialność majątkowa na niewypłacalność firmy,
  • – windykacja i monitoring należności,
  • – wypadki w pracy

to-top